502 574 852, biuro@konsart.pl facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na sprzedaż

sortuj
Obiekt magazynowo-biurowy z rampą i placem manewrowym
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Szczecin, Niebuszewo

2 795 000 | 1165 m2
nr oferty: 863/KNS/OOS

Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty jest lokal magazynowo-biurowy o powierzchni 1165m2, położony w budynku dwukondygnacyjnym, wybudowanym w technologii tradycyjnej w 1989 r. Z lokalem tym związany jest udział 1/2 we wspólnej części budynku i w prawie wieczystego użytkowania gruntu pod budynkiem. Dodatkowo działka przylegająca do budynku o powierzchni 1543m2 (udział 1/1 w użytkowaniu wieczystym), wykorzystywana jako plac manewrowy i parking. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej, doprowadzony gaz, kanalizacja, woda i prąd. Opis konstrukcji budynku: fundamenty żelbetowe, ściany wykonane z płyt warstwowych żelbetowych ocieplonych. Kondygnacja przyziemia murowana z cegły. Stropy żelbetowe, płytowo-żebrowe na słupach żelbetonowych; stropodach wykonany z płyt warstwowych na konstrukcji kratowej stalowej. Słupy i konstrukcja antresoli stalowe. Ściany działowe o konstrukcji szkieletowej, obite płytami gipsowo-kartonowymi. Część biurowa znajduje się na parterze budynku i na antresoli. Wejście do budynku bezpośrednio z zewnątrz od strony frontowej. Drzwi wejściowe stalowe, stolarka okienna pcv; schody wewnętrzne drewniane. W pomieszczeniu magazynowym podłogi betonowe, nośność 1t/m2, w pomieszczeniu sklepowym wykładzina pvc, w pomieszczeniach biurowych panele, w pomieszczeniach socjalnych i na korytarzach płytki. Ściany częściowo malowane, częściowo pokryte panelami ściennymi, w pomieszczeniach sanitarnych glazura. Powierzchnia magazynu 976 m2 z rampą betonową zadaszoną oraz dużym placem manewrowym; wysokość hali w najwyższym punkcie 7,30 m w najniższym 6,06 m. Pomieszczenia biurowe - parter: biuro 1 - 14m2, biuro 2 - 14,0 m2, biuro 3 - 14,0 m2, biuro 4 - 14,0 m2, szatnia 14,0 m2, dostęp do magazynu również z części biurowej, wc 2m2, wc 2m2, natrysk 2,6m2. Parter w całości 1126,20m2. Antresola: biuro 1 - 14,5 m2, biuro 2 - 10,6 m2, sala konferencyjna - 36,0 m2, biuro 4 - 20,2 m2, biuro 5 - 27,4 m2. Antresola w całości 148,10m2. Instalacje wewnętrzne: wodno-kanalizacyjna, elektryczna, gazowa, woda ciepła z podgrzewacza elektrycznego, instalacja grzewcza gazowa (również częściowo w magazynie), w kilku pomieszczeniach klimatyzacja. Dojazd asfaltowy, dostępny dla największych ciągników siodłowych z naczepą. Plac manewrowy utwardzony płytami żelbetowymi. Teren zamknięty, monitorowany. Obiekt w stanie dobrym, na bieżąco konserwowany. Idealny dla firm zajmujących się dystrybucją i magazynowaniem. Świetnie skomunikowane z centrum miasta. Cena netto, do negocjacji.

Obiekt magazynowo-usługowy, możliwość rozbudowy, ul. Gdańska
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Szczecin, Śródmieście

10 500 000 | 2806 m2
nr oferty: 1/KNS/OOS

Przedmiotem oferty jest nowoczesna hala o funkcjach: magazynowej, handlowej, produkcyjnej i biurowej, o powierzchni 2 806 m2, usytuowana w na działce o pow. 10 590 m2. Hala może być rozbudowana do powierzchni ok. 5 000 m2. Budynek o konstrukcji stalowej, oddany został do użytkowania w 2010 r. Innowacyjne, pozbawione kratownic ramy, pozwoliły uzyskać powierzchnie o rozpiętości 24 m, nie ograniczone słupami konstrukcyjnymi. Hala składa się z dwóch połączonych naw o rozmiarach: 73,0 m x 24,0 m oraz 23,0 m x 24,0 m i wysokości 10,0 m. Cała powierzchnia podzielona jest na trzy strefy. Jedna o standardowych parametrach magazynu wysokiego składowania Klasy A, drugą o podwyższonych parametrach użytkowych stanowiącą powierzchnię handlową (wyższy standard wykończenia, temperatury powietrza, parametrów p-poż.) oraz trzecią w formie dwupiętrowej antresoli stanowiącą powierzchnię biurową Klasy B+. Każda z dwóch naw hali, stanowiących część magazynową, wyposażona jest w dwie elektrycznie sterowane bramy 3,5 m x 4,0 m. Istnieje możliwość zainstalowania hydraulicznych doków i ramp rozładunkowych. Konstrukcja ścian i dachu została wykonana z wykorzystaniem kamiennej wełny mineralnej o podwyższonych parametrach izolacyjności termicznej i akustycznej. Konstrukcja płyty posadzkowej umożliwia maksymalne obciążenia użytkowe do 16,4 kN/m2. Bezpośrednie otoczenie hali to place składowe, manewrowe i drogi wewnętrzne. 6000 m2 tej powierzchni to specjalnie zaprojektowane i wykonane, wzmocnione place składowe. Do nieruchomości przynależy parking na 20 samochodów osobowych. Teren jest ogrodzony, oświetlony i uzbrojony w instalację p.poż, elektryczną, światłowodową, CCTV; ciepło systemowe zasila węzeł grzewczy, energia elektryczna dostarczona jest z węzła kablowego 0,4kV usytuowanego na granicy posesji, kanalizacja miejska. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym MPZP oznaczoym symbolem S.M.7047.PU. Istnieje możliwość rozbudowy obiektu o dodatkowy budynek - chłodnię 1500m2, lub budynek magazynowo-produkcyjny 1000-2000m2 lub centrum logistyczno-magazynowe 6400m2-9000m2. Obiekt wynajęty do 2031 r. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli również agent odpowiedzialny za ofertę.

Działka pod zabudowę usługowo-produkcyjną
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, BUKOWO

10 000 000 | 26598 m2
nr oferty: BON39202

Teren inwestycyjny o powierzchni 26 598 m2 położony tuż przy ul. Szosa Polska w Szczecinie. Teren objęty MPZP. Wszystkie media w drodze. Działka w MPZP posadowiona na terenie elementarnym P.B. 4008 U,P oraz P.B. 4004 U,P: - Przeznaczenie terenu: Park Technologiczny - usługi i produkcja; - Zakres działalności : przeznacza się głównie na działalność: a) usługową i produkcyjną opartą na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, b) badawczą, szkoleniową i promocyjną związaną z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych; - Na terenach Parku Technologicznego dopuszcza się funkcje towarzyszące działalności podstawowej, a) w formie wbudowanej w budynki funkcji podstawowej, o ile powierzchnia funkcji towarzyszącej nie przekracza łącznej powierzchni użytkowej wykorzystywanej na cele działalności podstawowej, b) na wyodrębnionych działkach - usługi ogólnomiejskie, o ile ustalenia szczegółowe nie stanowią inaczej; - Na terenach Parku Technologicznego dopuszcza się lokalizację mieszkań funkcyjnych; - Zakazuje się lokalizacji usług w zakresie oświaty i służby zdrowia realizowanych na wydzielonych działkach. - Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 50% - Maksymalna powierzchnia zabudowy 50% - Wysokość zabudowy: nie więcej niż 13 m, przy czym dla budynków realizowanych na obowiązującej linii zabudowy - od 8 m do 13 m; Na zdjęciu koncepcja zagospodarowania terenu. Cena netto 10000000 + VAT(23%) Polecam ze względu na super lokalizację oraz cenę! Zapraszam do prezentacji! Link do Mapy -- Mapy Google: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1G2UnCBffoZ4pL_6coQc6eg5X4NqUbMhy&usp=sharing

Przecław lokal usługowy 6 pokoi, 2 łazienki 125 m2
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

LOKAL na SPRZEDAŻ

PRZECŁAW,

939 000 | 125 m2 | pokoi: 6
nr oferty: BON39201

Atrakcyjny, sześciopokojowy lokal z dużym ogrodem, położony w budynku z cegły w Przecławiu. Nieruchomość powstała w wyniku połączenia dwóch sąsiadujących ze sobą lokali i aktualnie zajmuje cały parter budynku. Miejsce dobrze skomunikowane z centrum Szczecina, dogodny dojazd na prawobrzeże, granicę i trasę S3. W pobliżu Biedronka, Lidl, szkoła, przedszkole, poczta, itp. Wokół rotacyjne miejsca parkingowe. W skład lokalu wchodzą: - 5 pokoi (jeden z wyjściem na taras i ogród) - pokój pełniący funkcję archiwum, serwerowni - duża kuchnia z jadalnią z wyjściem na zabudowany taras - 2 łazienki - 2 korytarze przynależą 2 piwnice Nieruchomość może być wykorzystywana do prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej, kiedyś funkcjonowała jako centrum stomatologiczne. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i dwa niezależne wejścia z poczekalnią. Dwie łazienki bez problemu obsługują cały lokal. Umeblowana i wyposażona kuchnia. Zabudowane na wymiar archiwum, serwerowania. Podłogi wyłożone są odpowiedni panelami lub terakotą, ściany gładkie malowane. Okna PCV, dobrej jakości drzwi wewnętrzne, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Zapraszam do wirtualnego spaceru oraz do obejrzenia nieruchomości na żywo; klucze w biurze. Cena do negocjacji. Wydanie od zaraz.

Ciche | niedrogie w utrzymaniu | autentyczne
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, CENTRUM

539 000 | 68 m2 | pokoi: 2
nr oferty: INW29379

*W pigułce* Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze ponad 100-letniej kamienicy w Centrum Szczecina - przy ulicy Mazurskiej, i zajmuje powierzchnię 68 m2. Lokal dzieli się na trzy strefy: dzienną, kuchenno-jadalnianą i tę zdecydowanie prywatną. Na doświetloną, wysoką na 3,5 metry przestrzeń składają się: hall subtelnie łączący się z przestronną kuchnią (16 m2), idealną dla tych, którzy uwielbiają gotować i przesiadywać przy stole z bliskimi, salon z balkonem francuskim (17 m2), przedsionek (4 m2) z miejscem na domowe biuro, głęboką szafę czy biblioteczkę, naprawdę duża sypialnia (23 m2) i łazienka (7 m2) z otwartą kabiną prysznicową i wnęką na pralkę oraz suszarkę. Do mieszkania przynależna jest także piwnica. Obecnym właścicielom zależało na zachowaniu autentyczności wnętrz - drewniane drzwi (również wejściowe) wraz z ościeżnicami zyskały nowe życie, oryginalne deski podłogowe zostały wycyklinowane i zabezpieczone olejem, wyeksponowano także niektóre ceglane ściany. Instalacje: elektryczna i wodno-kanalizacyjna zostały wymienione, a centralnego ogrzewania dodatkowo zmodernizowana. Zamontowano nowe grzejniki, w tym grzejnik dekoracyjny w łazience oraz kondensacyjny dwubiegowy kocioł gazowy marki Buderus. Niemożliwą do odratowania sztukaterię zastąpiono nową. Nie chcąc narzucać stylu zabudowy w kuchni, jednym z ważniejszych miejsc w każdym domu, pozostawiono ją do dowolnej aranżacji nowych nabywców. Mieszkanie jest niezwykle ciche i niedrogie w utrzymaniu. Czynsz administracyjny wynosi 280 zł, dodatkowo płatne są media: prąd oraz gaz. *Okolica* Lokalizacja to architektura przedwojenna, która maluje romantyczne pejzaże. Spacer wśród pełnych zjawiskowych kamienic Centrum i Śródmieścia jest jak barwna podróż w czasie. Stąd już tylko kilka kroków do placu Lotników i alei Fontann, do parku Andersa i na Jasne Błonia, gdzie pośród drzew i kawiarenek, panuje luz i spokój - dla przepełnionych bodźcami mieszczuchów to sanatorium dla duszy. *Komunikacja i infrastruktura* Stąd wszędzie jest blisko: przystanek tramwajowy linii: 1, 5, 12 oraz autobusowy linii: 70 i 86 znajdują się w odległości krótkiego spaceru od budynku. Ważne sprawy można załatwić w pobliskim Urzędzie Miasta, a zakupy zrobić w galeriach handlowych: Galaxy i Kaskada oraz marketach: Auchan, Biedronka, Netto, Carrefour. W pobliżu znajdują się najlepsze restauracje, piekarnie, kawiarnie, apteki, punkty usługowe, a także szkoły wyższe. Wrażenia kulturalne zapewnia Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, mieszcząca się niedaleko, bo na szczecińskiej starówce. *Dla kogo?* - dla młodych osób, którym wielkomiejski pęd dodaje skrzydeł, - dla tych, którzy większość czasu spędzają w pracy w mieście, mieszkanie będzie idealnym schronieniem, - dla osób, dla których otoczenie architektury zabytkowej przynosi zachwyt i radość. Zapraszam do kontaktu :). Chętnie odpowiem na Państwa dodatkowe pytania.