502 574 852, biuro@konsart.pl facebook
(Symbol INW29370) LOKAL na SPRZEDAŻSZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
Przestrzeń pod usługi | parter | Jagiellońska
*W pigułce*
Ulica Jagiellońska, kamienica, wysoki parter. Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 80 m2 z dobrze widocznymi, aż czterema oknami od strony ulicy i wejściem z przejścia bramnego, którego układ pozwala na zaaranżowanie biura, kancelarii, gabinetów psychoterapeutycznych, pracowni architektonicznej lub innej kreatywnej przestrzeni. 

Lokal składa się z 3 przestronnych pomieszczeń o metrażach 20, 20 i 23 m2 (dwa pokoje reprezentacyjne i trzeci odseparowany, ulokowany od strony cichego podwórka), oddzielnego pomieszczenia socjalnego (6 m2) z przejściem do łazienki (4,5 m2) oraz przestronnego hallu (7 m2). Chcąc przywrócić pierwotny rozkład pomieszczeń, pomiędzy dwoma połączonymi ze sobą pokojami można postawić ściankę i cieszyć się niezależnym wejściem z hallu do każdego z nich. 

Wokół i wzdłuż kamienicy znajduje się duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych objętych strefą płatnego parkowania. Przed kamienicą i wzdłuż ulicy Jagiellońskiej strefa ta nie obowiązuje. 

*Komunikacja*
Wygodny dojazd samochodem i środkami komunikacji miejskiej z każdej części miasta. Przystanek tramwajowy linii 4, 5, 7, 8, 9 i autobusowy linii 86 znajduje się w odległości 200 m od budynku.

*Okolica*
Lokalizacja przy ulicy Jagiellońskiej zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury usługowo-handlowej. To gęsto zaludniona dzielnica z mnóstwem potencjalnych klientów.

*Opłaty*
Niskie koszty utrzymania — czynsz administracyjny wynosi ok. 400 zł i zawiera zaliczkę na wodę zimną. Dodatkowo płatne są media: prąd i gaz. 

Jeśli szukasz przestrzeni z potencjałem w pełnym urokliwych kamienic Śródmieściu — zadzwoń, z przyjemnością pokażę Ci tę nieruchomość!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Symbol
INW29370
Symbol SWO
398127
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
439 000 PLN
Cena w EURO
93 770 €
Cena w USD
105 097 $
Cena za m2
5 488 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
SZCZECIN
Gmina
SZCZECIN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE
Powierzchnia całkowita
80, 00 m2
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1939
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Piętro
parter
Liczba pięter
4
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Instalacje w lokalu
OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Liczba miejsc parkingowych
1
Nr Licencji
147

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Katarzyna Hołojuch-Pacuk

Katarzyna Hołojuch-Pacuk

właściciel


licencja: 10272
biuro@konsart.pl
tel.: +48 502 574 852

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę