502 574 852, biuro@konsart.pl facebook
(Symbol ATL01734) OBIEKT na WYNAJEMTRZESZCZYN,
Kwatery pracownicze od 40 do 60 osób! Trzeszczyn
Budynek z lat 80-tych XXw. dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony. Zbudowany w technologii tradycyjnej na rzucie w kształcie litery L. Budynek po gruntownym remoncie w 2014 r. wraz z wymiana instalacji wewnętrznych. Fundamenty zbrojone betonowe, ściany murowane grubość 40cm i 56cm Ocieplone styropianem i wykończone tynkiem. Strop nad parterem z elementów prefabrykowanych. Stropodach żelbetowy nie wentylowany jednospadowy. Dach płaski o nachyleniu 5% kryty papą na lepiku. Ścianki działowe murowane gr. 10, 15 i 24cm pokryte tynkiem cementowo- wapiennym. Schody żelbetowe wyłożone terakotą, barierki ze stali nierdzewnej. Podłoga w części komunikacyjnej, w pomieszczeniach socjalnych i technicznych wykończona terakotą, w biurach wykładzina. Ściany we wszystkich pomieszczeniach podwieszane typu thermatex z wmontowanym oświetleniem. Drzwi zewnętrzne profili PCV szklone, wewnętrzne standardowe płycinowe. Okna PCV. Rynny i rury spustowe z PCV. Instalacja odgromowa.
W budynku znajdują się na parterze sala konferencyjna, serwerownia, kotłownia, pomieszczenia socjalne. Na piętrze znajdują się biura i pomieszczenia socjalne.
Budynek ogrzewany jest poprzez pompę ciepła - ogrzewanie podłogowe na korytarzach, łazienkach i otwartych aneksach jadalnych. W pozostałych pomieszczeniach zainstalowane klimakonwektory. Ciepła woda użytkowa ze zbiornika podgrzewanego przez pompę.
Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, grzewczą, teletechniczną ,alarmową(zewnętrzną i wewnętrzną rozbudowaną o monitoring i czujniki dymowe), wodno-kanalizacyjne, wentylację mechaniczną, instalację sygnalizacji pożarowej.

Kaucja 1-miesięczny czynsz.

Stan techniczny - bardzo dobry
Powierzchnia zabudowy - 279,00m2
Powierzchnia użytkowa 432,62m2
Dostępne od początku Marca.

3,7km do Polic
17,8 km do Szczecina

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Symbol
ATL01734
Symbol SWO
382456
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
25 000 PLN
Cena w EURO
5 593 €
Cena w USD
6 300 $
Czynsz i inne opłaty stałe
25 000 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
POLICKI
Gmina
POLICE
Miejscowość
TRZESZCZYN
Powierzchnia całkowita
432, 62 m2
Powierzchnia działki
4, 80 m2
Rodzaj obiektu
MIESZKALNY
Rodzaj budynku
MIESZKALNO-BIUROWY
Rok budowy
1980
Piętro
parter
Instalacje w obiekcie
ALARMOWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Alarm
Monitoring
Rodzaj ogrodzenia
JEST
Nr Licencji
6836

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Katarzyna Hołojuch-Pacuk

Katarzyna Hołojuch-Pacuk

właściciel


licencja: 10272
biuro@konsart.pl
tel.: +48 502 574 852

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę