502 574 852, biuro@konsart.pl facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj
LOKAL GASTRONOMICZNY SZCZECIN PRAWOBRZEŻE
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

SZCZECIN, SŁONECZNE

24 999 | 390 m2
nr oferty: EXT24272

Do odstąpienia NOWY LOKAL GASTRONOMICZNY SZCZECIN PRAWOBRZEŻE, projekt zrealizowany na bardzo wysokim poziomie z zachowaniem wymogów technicznych i sanitarnych. Rok oddania do użytkowania: 2019 LOKALIZACJA: Bezpośrednio przy głównym ciągu ruchu pieszych, w otoczeniu funkcjonujących lokali usługowych, 200 m od głównej drogi wjazdowej do Szczecina. Przed lokalem miejsca parkingowe oraz miejsce na ogródek. POWIERZCHNIA LOKALU: 390 M2, Ogólna ilość miejsc konsumpcyjnych: 140 STANDARD WYKOŃCZENIA Wysokie witryny od strony ulicy. Możliwość założenia szyldu lub neonu. Równoległa strona lokalu od strony zaplecza magazynowego wyposażona w rampę. Sala konsumpcyjna wyposażona na bardzo wysokim poziomie podzielona na strefy: sala główna, bar, sala rodzin, kącik dla dzieci. BAR z blatem . WC dla gości, pokój dla matki z dzieckiem. Zaplecze kuchenne wyposażone w nowe ciągi gastronomiczne z urządzeniami. Zaplecze socjalne z WC dla pracowników, Zaplecze magazynowe. Wysokiej klasy instalacja wentylacyjno - klimatyzacyjna. PROJEKT, SPECYFIKACJA WYPOSAŻENIA LOKALU, ZAPLECZA KUCHENNEGO - DO WGLĄDU DLA ZAINTERESOWANYCH KOSZT ODSTĘPNEGO LOKALU W ZALEŻNOŚCI OD OPCJI: koszt odstępnego uwzględniający adaptację powierzchni, wystrój i umeblowanie: 400.000 zł netto koszt odstępnego uwzględniający wyposażenie zaplecza kuchennego: 300.000 zł netto Warunki i konfiguracje odstępnego - do indywidualnego uzgodnienia. CZYNSZ NAJMU W SKALI MIESIĄCA: 64,10 ZŁ / M2 NETTO

Nowoczesny, przestronny lokal do własnej aranżacji
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

SZCZECIN, POMORZANY

6 500 | 119 m2 | pokoi: 1
nr oferty: SWN28885

Potrzebujesz przestronnego, nowoczesnego lokalu, który sam możesz zaaranżować do własnych potrzeb? Szukasz miejsca na długi i bezproblemowy wynajem? Jeśli tak to trafiłeś idealnie! Proponuję duży, przestronny, nowoczesny lokal położony na parterze nowoczesnego apartamentowca na Pomorzanach (okolice stacji PKP Pomorzany i szpitala). Docelowo osiedle będzie mieć około 500 mieszkań z 1000 mieszkańców. Pomieszczenie jest w stanie deweloperskim, do wykończenia i wyposażenia wedle własnego uznania dlatego wskazane jest na długoterminowy wynajem. Główne atuty: - duża otwarta przestrzeń do samodzielnej aranżacji i zagospodarowania - 2 niezależne wejścia od ulicy - 1 wejście boczne z przypisanym miejscem parkingowym do rozładunku - ogrzewanie SEC - wysokość około 3,50 - 3.80m - duże okna/witryny - ogólnodostępne miejsca parkingowe - bliskość przystanku komunikacji miejskiej Na całkowitą powierzchnię lokalu 118,9 m2 składają się: - 1 duże przestronne pomieszczenie około 113 m2 - sanitariaty około 6 m2 Miejsce z uwagi na swoją lokalizację i gabaryty idealne pod gabinety lekarskie, aptekę, kancelarię, restaurację czy punkt opieki nad dziećmi. Koszty utrzymania lokalu: 1. Czynsz najmu: 6 500 zł netto 2. Czynsz do wspólnoty: około 600-700 zł 3. Media: wg zużycia Kaucja zwrotna: jednokrotność czynszu Zapraszam na prezentację i osobistą weryfikację oferty.

Wynajem pow. biurowa 180m2 - okolice ul. Gdańskiej
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

6 840 | 180 m2
nr oferty: ASP21316

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 180 m2 na 3. piętrze, w budynku biurowym w okolicach ul. Gdańskiej. Oferowana powierzchnia składa się z indywidualnych pomieszczeń biurowych o powierzchni 18 lub 36 m2 - niektóre są również połączone drzwiami wewnątrz. Pokoje biurowe po remoncie, wykończone w wysokim standardzie - ściany gładzone, malowane, na podłogach wysokiej klasy wykładzina, rozprowadzona instalacja internetowa, sufit podwieszany, oświetlenie rastrowe, wentylacja, okna PCV. Pokoje dowolnie można łączyć oraz dzielić, dostosowując pomieszczenia do własnych potrzeb. Istnieje również możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni. Oświetlenie na korytarzu na czujki ruchu. Toalety męskie i damskie znajdują się na początku i na końcu korytarza, z jednej strony pomieszczenie socjalne - do dyspozycji wszystkich najemców. Do kosztów wynajmu należy doliczyć VAT, opłaty dodatkowe w wysokości 10 PLN netto/1m2 (ogrzewanie, woda). W budynku cichobieżna winda wymieniona w 2019 r., dwie klatki schodowe. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc postojowych w cenie 150-180 zł + VAT/1mies. Teren ogrodzony, strzeżony, z dostępem do nabrzeża - możliwość korzystania. Na terenie obiektu możliwe jest korzystanie z placu np. na postawienie kontenerów lub składowanie towarów, możliwe jest też spawanie i montowanie dużych konstrukcji stalowych. Doskonała lokalizacja, 10 min od centrum miasta, miejsce świetnie skomunikowane, szybki dojazd środkami komunikacji miejskiej do centrum, a także wyjazd z miasta w kierunku Prawobrzeża (i dalej S3, w stronę Świnoujścia lub Niemiec).

Praktyczne, profesjonalne pokoje biurowe.
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

SZCZECIN, NIEBUSZEWO

4 551 | 111 m2
nr oferty: GAN21574

Do wynajęcia lokale biurowe o różnych powierzchniach i konfiguracjach m.in: 20, 50, 100, 200, 400 i większe. Są to zarówno pokoje jak i open space. Pokoje są klimatyzowane lub wyposażone w wentylację grawitacyjną, ściany wykończone płytami g-k, malowane, we wszystkich biurach podłogi techniczne wykończone wykładziną dywanową, podwieszane sufity. W obiekcie są w pełni wyposażone sale spotkań na kilka osób czy też sale konferencyjne z możliwością dostosowania do określonej grupy uczestników np.: 60, 100, 200 osób. Jest również lunchbar oraz na każdej kondygnacji aneks kuchenny do dyspozycji firm. Budynek podłączony jest do zasilania gwarantowanego napięcia (agregat, UPS). Posiada dwa niezależne łącza internetowe. Wyposażony w serwerownię. Obiekt jest monit6orowany, obsługiwany przez recepcję zlokalizowaną na parterze. Budynek dostosowany do osób niepełnosprawnych, posiada windę oraz dwie klatki schodowe. W podziemiach budynku znajdują się płatne miejsca parkingowe a wokół ogólno dostępne miejsca postojowe. Są też specjalne miejsca z pełną infrastrukturą ( przebieralnie, prysznice) dla osób chcących przyjechać do pracy rowerem czy motorem. Obiekt jest bardzo reprezentacyjny zarówno wewnątrz, poprzez zastosowanie nowych technologii i nowoczesny design jak i na zewnątrz. Odbywają się w nim liczne szkolenia, warsztaty, konferencje naukowe. Dpstępny 7 dni w tygodniu 24h. Budynek jest bardzo dobrze skomunikowany z samym centrum miasta. Lokalizacja idealna z uwagi na bliskość centrum ale jednocześnie możliwość bezproblemowego parkowania auta. Do ceny należy doliczyć koszt eksploatacji 24zł/1m2, Na ostateczną cenę wpływa wiele czynników, w tym udział w określonym programie, okres najmu. Polecam i zapraszam na prezentację.