502 574 852, biuro@konsart.pl facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj
Lokal biurowy w Śródmieściu
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
oferta aktualna

LOKAL na SPRZEDAŻ

SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE

1 800 000 | 290 m2 | pokoi: 9
nr oferty: PSK21433

Rewelacyjny lokal na sprzedaż w Szczecinie przy ruchliwej ulicy. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z Centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie tramwaje i linie autobusowe. Budynek wybudowany w latach 90. Lokal znajduje się w drugiej linii zabudowy, posiada wejście bezpośrednio z podwórza (własne niezależne). Sporo miejsca na ewentualny szyld reklamę itp. Lokalizacja i obiekt idealny na siedzibę firmy, która potrzebuje dużej powierzchni biurowej: szkoły językowej, firm medycznych itp. Lokal składa się z 9 pomieszczeń biurowych w różnych wymiarach od 8,5m2 do 28m2, małej serwerowni, pomieszczenia socjalnego (kuchnia 17,6m2 umeblowana i wyposażona np. w zmywarkę), trzy toalety z nowoczesną armaturą. Wszystkie pomieszczenia wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, w pomieszczeniach biurowych mamy wykładziny dywanowe, pomieszczenia socjalne i toalety w terakocie w nowoczesnym stylu. Lokal posiada system alarmowy, widedomofon, i pełną instalację komputerowo- telefoniczną (gniazdka we wszystkich pomieszczeniach) osobne pomieszczenie na serwer gdzie zbiega się cała instalacja. W większości pomieszczeń znajdują się ujęcia wody i kanalizacji (aktualnie zaślepione) co jest wyjątkowo przydatne przy niektórych działalnościach. Trzy pomieszczenia posiadają wyjścia na wspólny taras. Okna wszystkie PCV. Lokal może być sprzedany wraz z umeblowaniem widocznym na zdjęciach. Ogrzewanie własne piecem gazowym z termoregulatorem. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zakupienia garażu w cenie 30 tyś netto (trzy garaże można zakupić). Podana cena ofertowa jest ceną netto. Zapraszamy do osobistej weryfikacji oferty.

Handlowo usługowy Lokal 145mkw Centrum Miasta
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

SZCZECIN, CENTRUM

7 500 | 145 m2
nr oferty: CIE23954

Oferta najmu lokalu o powierzchni 145 m2 na parterze kamienicy + podwórko możliwość wyłącznego korzystania z piwnicy gratis ( ok. 60 m2). Lokal składa się z pomieszczenia głównego z dużymi witrynami okiennymi wychodzącymi wprost na ulicę oraz 2-3 mniejszych gabinetów z oknami od podwórka, pomieszczenia socjalnego i dwóch toalet. Istnieje możliwość własnej aranżacji. Korzystny układ lokalu pozwala na prowadzenie działalności zarówno handlowej jak i usługowej np. medyczna, kosmetyczna, Atutem nieruchomości jest jej położenie, duże witryny oraz niskie koszty eksploatacyjne. Dodatkowo możliwość powieszenia zewnętrznej reklamy na elewacji budynku, oklejenia szyb logo firmy oraz parkowania 2 samochodów na podwórku. Idealny na biuro rachunkowe, centrum ubezpieczeń salon kosmetyczny, salon fryzjerski, kawiarnię (z małą gastronomią), gabinety stomatologiczne, bank itp. Dostęp do wewnętrznego podwórka jest idealnym miejscem np. na sklep i serwis rowerowy (zarówno dla rowerów elektrycznych jak i tradycyjnych). Głównymi atutami nieruchomości niewątpliwie jest to ,iż lokal jest parterowy z dużymi witrynami wystawowymi, z powierzchnią użytkową 145,48mkw, piwnicą plus wewnętrznym podwórkiem z możliwością zagospodarowania. Wejście od ulicy, możliwość zrobienia drugiego wejścia od podwórza. Lokal przy głównym ciągu komunikacyjnym. Istnieje możliwość powieszenia reklamy na budynku. Niskie koszty eksploatacyjne. Lokal położony jest w ścisłym centrum miasta przy jednej z głównych ulic handlowych. W sąsiedztwie znajdują się placówki banków, restauracje, sklepy oraz kino Pionier (jedno z najstarszych działających nieprzerwanie w tym samym miejscu kin na świecie). Cena najmu: 7 500 zł netto + Vat Media: czynsz administracyjny (ok 450 zł)+ prąd + gaz (ogrzewanie) Lokal godny polecenia. Dostępny od zaraz Zapraszam na prezentację

Lokal w centrum Świnoujścia na wynajem
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

ŚWINOUJŚCIE,

13 500 | 140 m2 | pokoi: 13
nr oferty: SWN29101

Atrakcyjny, duży lokal położony w centrum Świnoujścia. Nieruchomość z przeznaczeniem medycznym (obecnie), handlowo-usługowym czy biurowym. Powierzchnia lokalu wynosi 140,14 m2 i składa się z 13 pomieszczeń: - głównego - ekspedycyjnego (sprzedażowego), - dwóch biurowych, - pokoju socjalnego, - przedsionka lokalu, - komory przyjęć, - dwóch magazynów, - przedsionka oraz łazienki z WC, - korytarza, - izby recepturowej, - zmywalni. Nieruchomość usytuowana jest na parterze niskiego bloku wybudowanego w 1975 roku. Dysponuje dwoma osobnymi wejściami - jedno główne bezpośrednio od ulicy oraz drugie od zaplecza. Lokal posiada także rampę przeznaczoną do dostaw towaru oraz duże plastikowe okna (witryna). W pomieszczeniach są fotokomórki oraz urządzenia wentylacyjne (klimatyzacja). Cały obiekt posiada kontrolę dostępu (PIN) z alarmem. Wysokość pomieszczeń lokalu sięga 3 m. Dostępna jest również piwnica. Ogrzewanie pochodzi z sieci miejskiej, natomiast ciepła woda z bojlera elektrycznego. Czynsz administracyjny rozliczany według własnego zużycia. Kolejnym atutem nieruchomości jest jego lokalizacja. Lokal znajduje się w centrum Świnoujścia, w spokojnej i zielonej okolicy, w odległości 1 km od morza, pośród innych zabudowań mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz usługowo-handlowych. * Podana cena jest wartością netto. Zapraszam na prezentację!